Пазли для сублімації

Звичайні пазли - це безліч дрібних деталей з елементами зображення, з яких можна зібрати цілу картинку. Пазли для сублімації - це заготовки для нанесення зображення. Зовні вони покриті полімерним покриттям, яке вбирає в себе сублимаційну фарбу. Виготовляються з міцного, білосніжного картону з невеликим перламутровим відтінком. На такому тлі зображення виходить дуже яскравим, барвистим.

Як друкувати на сублімаційному пазлі?

Обраний малюнок роздруковується в дзеркальному відображенні на сублімаційному папері з використанням сублімаційних чорнил. Після висихання аркуш із зображенням прикладається до зібраної заготовки, фіксується спеціальним термоскотчем. Підготовлений пазл розміщується в планшетний термопрес . Через кілька хвилин під дією високих температур малюнок друкується на фрагментах пазла.

Категорії
  Сортування:

  Кому підійдуть пазли з друком?

  Пазли можна купувати як сувенір або подарунок членам сім'ї, родичам, друзям, колегам, бізнес-партнерам. Їх успішно використовують у грі, що набирає популярності, на робочому місці «анти-стрес», в процесі якої співробітники розслабляються, знімають нервову напругу, що виникла протягом робочого дня. Пазли не просто оригінальний подарунок. Це ще стильна, ефектна іграшка, головоломка, яку оцінять у будь-якому віці.

  Можна перенести фотографію, картину, зображення домашніх улюбленців, пейзажі, у тому числі міські, рослини, тварин, улюблених героїв мультфільмів, персонажів комп'ютерних ігор.

  Такий подарунок зберігається дуже довго. Фрагменти зроблені акуратно, чітке деталізоване зображення дозволяє легко розрізняти нанесені на них елементи загальної картини. Ними можна грати постійно, не боячись, що фрагменти загнутся, покоробляться або розтріпаються по краях, як часто трапляється зі звичайними картонними деталями. Нанесене зображення стійке до будь-яких механічних впливів, тому можна давати навіть маленьким діткам без остраху, що вони порвуть пам'ятний подарунок. Завдяки підвищеній міцності їх можна брати із собою у дорогу, щоб захоплюючи провести час у дорозі. Нанесене зображення не тріскається, не дряпається, не тьмяніє з часом, екологічно безпечно..

  Пазли – це чудовий подарунок з будь-якого приводу та без нього. Вони покажуть особливе ставлення дарувальника, адже малюнок, який буде надруковано, підбирається індивідуально. І немає нічого приємнішого, ніж розуміти, що людина витратила свій час, дізналася про твої смаки.

  Які бувають пазли для сублімаційного друку?

  Пазли можуть бути різними за розміром, кількістю елементів в наборі. Найбільш поширені на 80, 120 деталей. Такі зазвичай дарують дітям, тому що вони не складні у зборі, допомагають розвивати дрібну моторику пальців, логіку, посидючість, мислення. Більше об'ємні на 300 і більше фрагментів підійдуть для дорослих. Можна надрукувати сімейний портрет або групове фото з друзями та приємно провести час у хорошій компанії, збираючи його разом.

  Відрізняються і формою. Найбільш традиційна – прямокутна, має форму аркуша паперу. Є квадратні, круглі, у вигляді серця. Останній варіант користується особливою популярністю як подарунок на день Святого Валентина, на річницю знайомства чи весілля. Що може бути більш романтичним, ніж зображення коханої людини, виконане в такому незвичайному форматі.

  Окремо можна виділити магнітні пазли для сублімації. Вони виготовляються з магнітного вінілу та картону. Їх можна після збирання наклеїти на холодильник, на магнітну дошку. Такий формат оформлення використовується у рекламних цілях, коли на магнітних пазлах наносяться реквізити компанії, логотип, контактні дані. Такий сувенір займе почесне місце на холодильнику, нагадуючи про фірму, яка подарувала його.

  Поширені запитання про "Пазли для сублімації":