Обладнання для виготовлення закатних значків, магнітів, брелоків

Обладнання для виробництва значків - це набір станків, за допомогою яких можна виготовляти закатні значки, магніти, брелоки, медалі, магніти-відкривачки, дзеркальця.

Яке обладнання потрібно для виготовлення значків?

Для того щоб виготовляти західні значки, нам знадобиться таке обладнання:

 1. Станок для значків . Це найголовніша частина обладнання. Нам знадобиться всього один такий прес для значків, навіть якщо ми захочемо робити значки іншого розміру.
 2. Змінна насадка від станка для значків. Самого по собі верстата мало для виробництва значків. Станок для значків - це основа, до якої кріпиться насадка. Насадки бувають різного розміру. Розмір, який вказаний в назві насадки - це діаметр готового значка, який виготовляється за допомогою цієї насадки. Наприклад, насадка 58 мм на виході дає значки, магніти і т. Д. Діаметром 58 мм.
  Прес для виготовлення значків і змінна насадка - це мінімально необхідний набір обладнання, щоб запустити виробництво закатних значків.
 3. Висічка. Використовується для порізки поліграфічної вставки під необхідний розмір. Без висічки проблематично виробляти західні значки в великих обсягах. Але на перших етапах зображення можна вирізати ножицями або циркулем.
 4. Принтер. Використовується для друку зображення на поліграфічної вставці. Можна використовувати будь-яке друковане пристрій: струменевий принтер, лазерний принтер, плоттер. Головне, щоб щільність паперу не перевищувала 100 г/м².

Залишилося тільки купити заготовки для значків і можна виготовляти відмінні західні сувеніри. У нас Ви можете купити верстат для виготовлення значків і все необхідне для виробництва.

Категорії
  Сортування:

  Станок для значків My Print Talent N3 - огляд і інструкція:

  Часті питання про обладнання для закатних значків:

  Так, ми даємо можливість купити станок для виготовлення значків в кредит і розстрочку. Доступні два продукти від Приватбанка: Оплата частинами і Миттєва розстрочка.

  Так, звичайно можемо. У нас є своє виробництво закатних значків, і наші клієнти часто приїжджають, щоб побачити як працює обладнання для закатних значків на власні очі. Приїжджайте, будемо раді Вас бачити.

  Для виробництва закатних значків потрібен не тільки прес для значків, а й змінна насадка. Це мінімум, який потрібен для виробництва значків. Друк зображення можна замовити у будь-якої поліграфії або копіцентрів. Зображення можна вирізати ножицями. Але без машинки для значків і змінної насадки не обійтися.

  Для виробництва закатних магнітів потрібне те ж саме обладнання, що і для значків:

  1. Станок для виробництва магнітів.
  2. Змінна насадка для магнітів.
  3. Висічка.
  4. Принтер.
  5. Заготовки для магнітів.

  Єдина відмінність - це заготовки. У нас Ви можете купити все необхідне обладнання для виготовлення магнітів.