Запчастини для термопресів

Якість та справну роботу пристроїв для термоперенесення зображень та логотипів забезпечують комплектуючі. При активній експлуатації обладнання періодично виникає необхідність заміни різних елементів. Компанія My Print пропонує надійні запчастини для термопресів різних моделей та видів: чашкових, планшетних, кепкових, комбінованих.

Сортування:

Якісні запчастини для термопреса

У конструкції будь-якого обладнання, у тому числі й термічного, є комплектуючі, які більш за інших схильні до зносу. Складна техніка, що працює в активному режимі з підвищеними навантаженнями, часто вимагає заміни блоків, які зносилися - в першу чергу робочих поверхонь, що стираються, витратних матеріалів та інших деталей. Потрібно уважно стежити за станом елементів обладнання та своєчасно міняти їх на нові, не чекаючи, поки дорогий пристрій вийде з ладу. У нас можна купити запчастини для термопресу, необхідні для технічного обслуговування та ремонту.

Категорії деталей

Запасні елементи для термічних пресів, які можна замовити на нашому сайті за доступними цінами, забезпечують стабільну та безперервну роботу. Вчасно замінивши зношені комплектуючі на нові, ви уникнете простоїв і зможете вчасно виконати всі замовлення по нанесенню зображень.

Всі деталі для термопресу можна розділити на дві категорії – електронні та механічні. Електронні складові – це датчики нагріву, електромагнітні клапани, цифрові панелі, контролери, блоки управління та інші елементи.

У каталозі можна замовити механічні комплектуючі для термообладнання:

  • силіконові трубки, шланги;
  • термонасадки;
  • затискачі — запчастини до термопресу для чашок різного виду;
  • ущільнювальні шнури;
  • вакуумні насоси;
  • силіконові мембрани;
  • килимки для термопресу;
  • фільтри та інші деталі.

Пропонуємо якісні, зносостійкі запасні частини, сумісні з багатьма моделями термічного обладнання.

Високоякісні килимки

У нас можна замовити тефлоновий килимок для термопресу, який використовується для того, щоб тиск і температура розподілялися по всій площі виробу рівномірно. Є також силіконові килимки для термопресу, що відрізняються антиадгезивною здатністю щодо інших матеріалів. Вони прості у використанні та не вимагають спеціального догляду. Килимки не деформуються, а після втискування швидко повертаються у звичайний стан і витримують температуру понад +200 ºC.

Коли необхідно міняти запчастини

Робота пристроїв для термоперенесення зображення пов'язана з нагріванням деяких блоків до високих температур, які необхідні для процесу сублімації. Саме ці елементи більше зношуються, відповідно частіше виходять з ладу. Тому, щоб не спровокувати появу несправностей в обладнання, достатньо замінити вчасно нагрівальні елементи.

При великій інтенсивності роботи таймер до термопресу також потребує заміни. Робота з чашками різної форми, тарілками, футболками, кепками потребує встановлення термоелементів необхідного вигляду. А старий килимок, що вийшов з ладу, можна швидко замінити на новий пористий силіконовий килимок для термопреса, щоб продовжити роботу. Всі комплектуючі в нашому каталозі відрізняються високою якістю та довговічністю, тому ефективно справляються із поставленими завданнями.

На що звернути увагу перед покупкою

Перш ніж купити блок керування, панель керування, насадки для термопресу, інші деталі, подивіться, для якої моделі обладнання вони призначені. Адже необхідно, щоб елементи були сумісні з термічним обладнанням. На сторінці товару розміщено всі необхідні дані. Усі запчастини відповідають високим стандартам якості та безпеки, перевірені на справність.

Наші консультанти допоможуть підібрати необхідний елемент для термообладнання вашої моделі.

Поширені запитання про "Запчастини для термопресів":